HIZLI MENU

Hakkımızda

İstanbul Anadolu Yakası'nın Kartal ilçesinde faaliyet gösteren bir hukuk bürosu olan Anadolu Avukatlık Bürosu, Suna ÇALIŞKAN tarafından kurulmuş olup, uzman ve deneyimli kadrosu ile gerek ulusal gerekse uluslar arası alanda hizmet vermektedir. Hukuk büromuz İstanbul merkezli olup, Türkiye çapında sunmakta olduğu hizmetleri ile de varlığına devam etmektedir.Vekil ile müvekkil arasındaki ilişkide her türlü bilginin mahremiyeti, devamında ise özenli olarak saklanması gerekliliğine inanan büromuz, güven ilişkisi çerçevesinde çalışmalarını devam ettirmektedir.

Birinci planda ortaya çıkan ya da ortaya çıkması muhtemel her türlü hukuksal problemlerinize çabuk, etkin ve güvenli çözüm yolunu tespit edip, hukuk ilkelerine de bağlı kalarak, en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.

Bu prensip etrafında öncelikle müvekkillerimizin herhangi bir hukuki problemle karşılaşmaması için önleyici çalışmalar yapılmaktadır. Çıkması olası problemlerde ise etkin çözümler ortaya konulmaktadır. Gereklilik halinde, idari ve yargısal merciiler nezdinde ki hukuki takip, açılan yahut açılması gereken davalarda vekaletname görevi alınmaktadır.

Kartal avukat, kartalda avukat, kartal avukatları, istanbul kartal avukatları,kartal avukatlık bürosu, anadolu hukuk bürosu,anadolu avukat, hukuk ofisi, suna çalışkan ve onur çalışkan İstanbul anadolu adliyesindeki en iyi avukatlarıdır.


yükleniyor
.
yukarı